Deáče a antiperspiranty

19. února 2015 v 22:17 | zikie |  Kosmetika
Jestli mi něco v přírodní kosmetice chybí, je to pořádný antiperspirant. Buď je bez hliníku a jiných svinstev a nic nevydrží, nebo vydrží ale za cenu nevábného obsahu.
Moje snaha tohle rozseknout mě konečně donutila nakoupit si ingredience na míchání i v zahraničí a tak jsem znalostí francouzštiny zcela prostá nakoupila na mém vysněném aroma- zone.
Kupodivu mi dokonce přišlo přesně to, co jsem chtěla a tak jsem se vybavená kamencovým práškem,bactipurem, šalvějovým éterákem, sodou a vilínovým hydrolátem pustila do experimentování.
Tekutý antiperspirant se, myslím, povedl hned na první dobrou, vybavila jsem ho jestě gelem z aloe, aby v kuličkové variantě hezky klouzal po kůži a nedřel, ale s tuhou variantou to nebylo jen tak. Jako obsah by šel, ale ta forma. Moc tuhé, moc měkké, moc drahé... Nakonec jsem to snad vychytala...
Pak zase všude přestali prodávat obaly. Ale nakonec i to se vyřešilo. A tak se na světlo světa prodral tuhý, kuličkový i sprejový antiperspirant a jako třešnička na dortu i toaletka( s alkoholem). Zatím jsem po několika týdnech spokojená- ani večer nejsem cítít potem, což je s mýma dvěma raubířema co říct.
Nejlepší mi přijde šalvějová varianta, pak oblíbená fresh limeta, případně kombinace obojího.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama